« Native Artist Spotlight # 2 JANA | Main | IPM Video Spotlight »

December 10, 2005

Comments

Mark

Thanks for playing the promo,
Love your show !

Christina Hum

I love the podcast.
I am sorry to hear about your family not feeling well. I wish the best for you all.

As for the fruit, well, we all have choices in our life, and we do not have to succumb to the media's version of fresh and healthy. We have choices, therefore we can choose to not purchase.
In alaska, nothing is cheap, not even that which the land gives us (price paid in hard labor). I could whine about what corporations and media provide for me to eat, their cost, and what they determine is healthy, or I can choose my own foods based on what is local and simple.
As for your personal health issues.. well we all have them. :)
I would love to hear more about the artists and their music and the stories behind them.
More native Alaskan if possible. :)
I look forward to future podcasts and avidly download the past ones.

starinar

TRIBAL, RITUAL, SACRED AND INDIGENOUS MUSIC

http://thepiratebay.org/user/starinar

teancarceCymn

Hosting - to udzielanie przez dostawcę usługi internetowej zapasów serwerowni. Jeszcze precyzyjniej mówiąc polega to na "zajęciu" oddaniu do wykorzystania określonej objętości dysku twardego, na której wolno składować pliki tworzące treść witryn internetowych i lub użyczenie przestrzeni dysku jako miejsca dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna forma hostingu to udzielenie dużych rozmiarów dysku, a nawet pełnego serwera bądź kilku - w charakterze materialnego nośnika na rzecz dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o użyczenie fizycznego położenia (dysku lub dysków twardych) dla pomieszczenia różnorodnych postaci danych dostępnych przez Internet.Dużo usług hosting jest płatnych. Właśnie dlatego nie chcemy Cię okłamywać. Nasze usługi hostingteż są niedarmowe, z jedną tylko różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najbardziej opłacalnych w globalnej siecie. Proponujemy hosting na najwyższym poziomie, po najmniejszejdopuszczalnej cenie. Przekonaj się sam i sprawdź naszą jakość! Inwitujemy na stronę. Nie mamy na celu Ci wmawiać, iż dostaniesz od nas darmowe usługi hosting. Natomiast mamy sposobność zagwarantować Ci jedno. Nasze usługi hosting są przypuszczalnie najtańszymi domenami, jakie możesz odszukać w sieci globalnej. Jednak pomimo niskich cen za usługi hosting, dajemynajwyższą możliwą jakość naszych domen. Nie jesteś w stanie w to dowierzyć, czy negujesz jeszcze słuszność tego, co tu jest napisane? Jak tak to już teraz wejdź na nasz portal i przekonaj się o słuszności tego tekstu Nasze usługi hosting oferują najlepszą jakość w najniższej cenie. Nie będziesz zmuszony płacić wielkich kwot za usługi hosting. Jak wejdziesz pierwszy raz na naszą witrynę, wytłumaczymy Ci wszystko. W naszym asortymencie wyszukasz wiele korzystnych upustów dla nowych kontrahentów. Jak zaś jesteś naszym wiernym kontrahentem, oczekuj, że będziesz miał sposobność skorzystać z niespotykanych nigdzie indziej okazji. Zobacz sam i wejdź niezwłocznie. Zobaczysz ile jesteś w stanie zaoszczędzićz nami.
Hosting

duentyupdarne

http://pracorada.pl/2011/12/wigilia-pracy/ - wigilia

http://pracorada.pl/2011/12/pomysl-na-biznes-jak-zalozyc-wlasna-firme/ - pomysl na bizneshttp://pracorada.pl/kodeks-pracy/ - kodeks pracy

Asteperie

hosting
Jeśliby wyszukujesz taniej i solidnej firmy zajmującej się hostingiem to posiadam dla Ciebie rewelacyjną informacje. Tylko teraz zaistniał profesjonalny i tani serwer internetowy dla ludzi, którzy liczą sobie niezawodność i szybkość działania. Niemniej jednak ruszmy od tego czym jest hosting. To usługa polegająca na udzielaniu przez dostawców Netu miejsca na własnych serwerach dla różnorodnych usług np. serwisy WWW, konta pocztowe, radia internetowe itp. Zazwyczaj spotkany jest hosting płatny, w którym cena należności miesięcznej zależy od kilku elementów. Jako biznes gwarantujemy hosting na najwyższym poziomie, dając przy tym prawdopodobnie najniższe ceny. Sprawdź sam! Nie mamy na celu Ci mówić, że dostaniesz na własność od nas nieodpłatne usługi hosting. Natomiast możemy zagwarantować Ci jedną rzecz. Nasze usługi hosting są przypuszczalnie najbardziej opłacalnymi domenami, które możesz odnaleźć w Internecie. Aczkolwiek pomimo małych ksztów za usługi hosting, oferujemynajwiększą możliwą jakość naszych domen. Nie możesz w to dowierzyć, czy podważasz jeszcze słuszność tego, co tu jest wypisane? Jeśli tak to bezzwłocznie wejdź na nasz portal i przekonaj się o słuszności tej wiadomości. Nasze usługi hosting oferują najwyższą jakość w najniższej cenie. Nie będziesz zmuszony wypłcać dużych pieniędzy za usługi hosting. Jeśli wpadniesz pierwszy raz na naszą stronę, wytłumaczymy Ci wszystko. W naszym zbiorze ofert znajdziesz wiele opłacalnych upustów dla nowoprzybyłych gości. Jeżeli tymczasem jesteś naszym wiernym klientem, oczekuj, iż będziesz miał ewentualność skorzystać z niecodziennych promocji. Wpadnij koniecznie na nasz serwis. Przekonaj się ile jesteś w stanie oszczędzić z nami.

darlibursibra

Angry Birds Christmas

Biafeffinue

Angry Birds cake photo

Keyhorenearry

adele
diablo 3

minecrft

The comments to this entry are closed.